Олексія Навального ввечері 30 грудня затримали на Манежній площі. Разом з Навальний затримано кілька його прихильників. Раніше опозиціонер написав у твіттері, що незважаючи на арешт, їде на Манежку, де проходить акція на його підтримку: "Домашній арешт - це так, але сьогодні мені дуже хочеться бути з вами, тому я теж їду".

Відразу після цього повідомлення Федеральна служба виконання покарань повідомила суд, що Навальний порушив режим утримання під домашнім арештом. Замоскворецький суд вранці 30 грудня, визнав опозиціонера Олексія Навального і його брата Олега винними в шахрайстві і розкраданні понад 31 мільйона рублів у компаній "Ів Роше Схід" і МПК. Олексій Навальний засуджений до 3,5 років умовно, а його брат - до 3,5 років позбавлення волі в колонії загального режиму.

До вступу вироку суду в силу Олексій Навальний поміщений під домашній арешт. Порушення ним режиму утримання дає слідству право подати клопотання про зміну запобіжного заходу.

Мітинг на Манежній площі триває

Тим часом, на Манежній площі триває несанкціонована акція на підтримку Навального. Площа заповнена людьми, незважаючи на те, що багато підходів до неї, а також виходи з метро "Охотний ряд" закриті. Присутні скандують "Свободу політв'язням", "Росія без Путіна", "Росія буде вільною".

За інформацією кореспондента, на Манежній площі також помічена невелика група контрдемонстрантів, які заявили, що вони представляють Центральне козацьке військо. Козаки скандують: "Готуєш Майдан, поїдеш в Магадан".

На площі знаходиться велика кількість автозаків.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх