Група "Океан Ельзи" повідомила про перенесення на місяць своїх концертів у Донецьку. Враховуючи той факт, що внаслідок тієї важкої ситуації, яка склалась сьогодні на сході країни, а саме: Донецька і Луганська області, а також, йдучи назустріч численним проханням наших шанувальників, організатори туру разом з групою "Океан Ельзи" прийняли прикре для фанів рішення про перенесення своїх концертів у Донецьку з 23 і 24 травня на 25 і 26 наступного місяця поточного року.

Місце проведення концертів залишається незмінним - арена "Дружба", - повідомив офіційний сайт гурту.

За словами менеджерів групи, до них зверталися багато шанувальників, що живуть в Донецькій області, і говорили, що вони вже купили квитки на концерт, однак, бояться їхати на машинах в Донецьк, бо концерт закінчиться пізно, а повертатися через блокпости вночі зараз небезпечно.

Організатори концерту повідомили, що всі квитки, які були придбані на концерти туру «Океан Ельзи - 20 років разом» на 23 і 24 травня - дійсні відповідно, 23 травня на 25 червня, а 24 травня на 26 червня. Ті ж, хто побажає здати квитки, зможуть зробити це з 1 -го по 10 - е червня 2014 в тій самій квитковій касі, де вони були куплені.

Всі інші раніше заявлені дати концертів туру, за словами менеджера групи, залишаються без змін.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх