Бойовики за невеликий проміжок часу дня, 6 разів обстріляли позиції сил АТО.

"Сьогодні ситуація в зоні проведення АТО залишалася напруженою. Починаючи з 14.00 бойовики незаконних збройних формувань 6 разів вчинили провокаційні обстріли по позиціях українських військових, застосовуючи стрілецьку зброю, міномети й артилерію. Артилерійський вогонь терористи вели в районах населених пунктів Орлово-Іванівка та Малоорлівка, з мінометів - поблизу Дослідного. з стрілецької зброї бойовики обстріляли новий термінал аеропорту Донецьк", - йдеться в розміщеній у Фейсбуці зведенні прес-центру АТО станом на 18.00 вівторка.

Вранці в районі н.п. Єнакієве був зафіксований політ БПЛА.

"Наші військові продовжують утримувати свої позиції на лінії розмежування, охороняючи мир і спокій на Донбасі, і всебічно сприяють нормалізації ситуації в регіоні", - підкреслюється в повідомленні.

У Старобільську відбулась координаційна нарада із залученням військовослужбовців. Одним з головних питань було організація правопорядку в святкові дні. Крім того, представники військово-цивільного співробітництва вивчають питання про відновлення електропостачання на лінії населених пунктів Слов'яносербськ - Кримське.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх