Міністерство внутрішніх справ на чолі з Арсеном Аваковим зробили заяву, щодо ввезення та реалізації нафтопродуктів групою компаній Курченка (ВЕТЕК). За їхніми даними до корумпованих схем причетні екс-міністр доходів і зборів Клименко, Артем Пшонка та Олександр Янукович.

"Ми маємо всі підстави вважати, що вищеописана незаконна схема ввезення і реалізації нафтопродуктів була організована громадянином Сергієм Курченко, який заснував групу компаній ВЕТЕК за сприяння вищих посадових осіб держави, таких як екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко, син колишнього ген.прокурора - Артем Пшонка, та Олександр Янукович - син екс-глави держави, які підтримували тісну співпрацю та тримали  керівництво над даними операціями", - сказав міністр МВС в понеділок  на прес-конференції у Києві.

За словами глави МВС, групою компаній ВЕТЕК на територію України  було ввезено понад 5 млн тон нафтопродуктів. В підсумку реалізовані на суму десь в 36 млрд гривень.

"Внаслідок цієї незаконної діяльності компанії Сергія Курченка, за даними міністерства внутрішніх справ, за найскромнішими підрахунками, отримали незаконний злочинний дохід 7 млрд грн", - повідомив А.Аваков .

Водночас Арсен Аваков підкреслив, що дана корупційна схема, яка реалізовувалась групою компаній ВЕТЕК була б неможливою, якби їй не сприяло вищестояще керівництво України.

Джерело Інтерфакс

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх