Угорщина призупинила реверсні поставки газу в Україну на невизначений час. Оператор угорської газотранспортної системи компанія FGSZ повідомила в четвер, 25 вересня, що "причиною призупинення стало збільшення попиту на внутрішньому ринку на газ з боку споживачів".

В опублікованій компанією заяві також наголошується, що для забезпечення безпеки поставок і збереження балансу мережі необхідно було змінити напрямок роботи газопроводу на внутрішні поставки", передає Deutsche Welle

"Нафтогаз України" назвав рішення FGSZ "несподіваним і незрозумілим". Прес-служба української компанії зазначила, що подача газу була зупинена після того, як в Угорщину нанесли візит керівники "Газпрому" на чолі з головою правління російського енергоконцерну Олексієм Міллером. 

Угорська сторона почала постачання газу в Україну в березні 2013 року. Компанія FGSZ зобов'язалася поставляти більше шести мільярдів кубометрів на рік. Разом з тим в угоді зазначалося, що реверс газу буде залежати "від поточних комерційних та технічних умов".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх