Міністр енергетики Росії Олександр Новак заявив, що проведення чергової зустрічі по газу за участю представників Росії, України і Євросоюзу відбудеться, ймовірно, 2 або 3 жовтня. Повідомляє Deutsche Welle в суботу, 27 вересня, вказавши, що він не назвав місця проведення зустрічі.

За словами російського міністра, всі домовленості, досягнуті в ході зустрічі в Берліні 26 вересня, будуть оформлені через кілька днів у письмовому вигляді. "Іноді буває так, що сформульовані в письмовому вигляді домовленості відрізняються від раніше заявлених усно". 

Глава Міненерго також зазначив, що ціна на російський газ для України на найближчі півроку, згідно берлінським пропозиціям, буде ринковою. При цьому вона буде варіюватися між контрактною ціною в 485 доларів за тисячу кубометрів і заявленої Україною в 268 доларів.

За словами міністра, в зимовий період Україні буде потрібно від 5 до 12 мільярдів кубометрів газу в залежності від температурного режиму. Росія поставить Києву 5 мільярдів кубометрів газу на умовах "бери або плати", передає ІТАР-ТАРС.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх