У відповідь на російське продовольче ембарго Київ підготував перелік товарів, які можуть бути вилучені з режиму вільної торгівлі при імпорті з Росії. Всього список зачіпає імпорт з РФ на суму близько 2,5 мільярда доларів, заявив в.о. міністра економічного розвитку і торгівлі Валерій П'ятницький у вівторок, 14 жовтня, в Києві, передає агентство УНІАН.

За словами П'ятницького, торгівельні обмеження, підготовлені Москвою, стосуються чверті українського експорту в Росію або близько 3,5 млрд доларів, якщо розглядати експорт за 2013 рік. Відповідні заходи Києва будуть дещо м'якшими, зазначив чиновник. "З нашого боку це приблизно 830 тарифних ліній. Це охоплює істотно менший обсяг імпорту РФ, приблизно 2,5 млрд доларів", - цитує слова П'ятницького агентство "Інтерфакс". Дані заходи, проте, дозволять Україні відреагувати, захистивши свій ринок, зазначив чиновник. 

Раніше Росія ввела цілий ряд обмежень щодо експорту з України, зокрема, заборонила ввезення молочної та кондитерської продукції та деяких продовольчих товарів.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх