Запорізькі програмісти створили карту бомбосховищ міста Запоріжжя. Цей простий і корисний додаток кожен бажаючий зможе абсолютно безкоштовно получити на свій телефон чи планшет. Програма надзвичано проста у використанні.

Детальніше...

Рада безпеки Росії 22 вересня проведе нараду за участю президента Володимира Путіна, на якому буде обговорюватися робота російського сегменту інтернету в умовах надзвичайної ситуації.

Детальніше...

Служба пошуку таксі Uber проігнорувала рішення земельного суду у Франкфурті-на-Майні про її тимчасову заборону. Конкурент водіїв таксі продовжує пропонувати свій мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі, або приватних водіїв на території Німеччини, йдеться в поширеному у вівторок, 2 вересня, прес-релізі компанії.

Детальніше...

Земельний суд у Франкфурті-на-Майні у вівторок, 16 вересня, оголосив, що тимчасово скасував своє недавнє рішення про заборону в Німеччині мобільного додатку Uber, яке використовується для пошуку, виклику та оплати альтернативних таксі, або приватних водіїв.

Детальніше...

Патентна війна Apple і Samsung продовжиться тільки на території США. Обидва гіганти, що виробляють найбільшу кількість смартфонів у світі, відмовилися від взаємних претензій з приводу прав на патенти поза межами Сполучених Штатів, в середу, 6 серпня, повідомляє Deutsche Welle.

Детальніше...

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх