Uber - це мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі або приватних водіїв. Чому "класичні" таксисти злякалися конкурента? До недавнього моменту водіям таксі в більшості розвинених країн світу ніщо не загрожувало.

Цей бізнес був завжди добре організований: тільки той, хто придбав ліцензію, міг керувати таксі; ціни регулювалися державою; кількість видаваних ліцензій було обмежено.

Вже досить давно на ринок випустили мобільний додаток для смартфонів My Taxi: програма дозволяє замовити таксі по інтернету. Інші програми, як, наприклад, Talixo, надають користувачам знижку, якщо вони замовляють таксі заздалегідь. Також є спеціальні пропозиції на замовлення машини від Daimler, BMW і Deutsche Bahn. Але по-справжньому розпекло обстановку поява мобільного застосування з Сан-Франциско під назвою Uber, повідомляє Deutsche Welle

Uber: повний вперед! 

Скориставшись Uber, пасажир може замовити авто, а також побачити на карті, де знаходиться машина, якій найближче добиратися до замовника. Оплата поїздки проводиться за допомогою цієї програми, при цьому 20 відсотків витрат Uber бере на себе. А найголовніше: водієм може стати будь-яка людина, що зареєструвалася, ставши учасником програми, у якого є машина і якому виповнився 21 рік. Це означає, що водієві не потрібно ніякого дозволу на цю роботу, і він не повинен дотримуватися тарифів, встановлених на таксі. Тому для користувачів Uber поїздка на машині обходиться, як правило, дешевше. 

Тільки тоді, коли погода погана або коли проходить великий захід і багатьом людям потрібна машина, Uber значно підвищує ціни: де попит - там і пропозиція. Наприклад, у грудні минулого року, коли в Нью-Йорку була сніжна буря, поїздка в три кілометри обходилася пасажирам в 90 доларів. 

Uber пішов у гору блискавично. Створений всього лише п'ять років тому мобільний додаток зараз вже використовується в 37 країнах. Якби хтось зараз захотів викупити цей бізнес, йому довелося б витратити на це 17 мільярдів доларів. 

Основа успіху 

Фірми, що займаються розвитком нових технологій, особливо привертають увагу інвесторів. Мобільні додатки, подібні Uber, із задоволенням купують інтернет-гіганти. Так, наприклад, Google купив Zagat, що займається, зокрема, оцінкою якості ресторанів, за 150 мільйонів доларів. 

А зараз Google активно розширює свою імперію за рахунок фірм, що працюють в області транспортних послуг. Так, минулого року майже за один мільярд доларів була придбана ізраїльська фірма Wazе - навігаційний додаток для мобільних пристроїв. 

У чому проблема? 

Стрімкий розвиток Uber стало причиною безлічі конфліктів. Тривають суперечки між державними установами та службами таксі. У багатьох містах Uber сприймають як "неправедного" ​​конкурента і подають позови в суди. У Німеччині, в Берліні, Uber ще поки працює, а от у Брюсселі, за рішенням суду, ця служба вже заборонена. 

Президент німецького союзу, що об'єднує працівників таксі і підприємців, що спеціалізуються на прокаті машин, Міхаель Мюллер (Michael Müller) виступає проти конкурентів з США: "Водії, що займаються приватним перевезенням, не мають дозволу, вони не платять ніяких податків за ці поїздки. Як правило, вони не мають спеціальної страховки, не проходять медичного огляду, а часто взагалі у них немає ніякого свідоцтва про освіту. Технічний огляд машини теж ніким не перевіряється ". 

При цьому Uber гарантує якість своїх послуг, постійно аналізуючи відгуки своїх клієнтів і партнерів. Але водії таксі продовжують боротися за своє місце під сонцем. 11 червня поточного року пройшов загальноєвропейський страйк: у Берліні відбулася акція протесту професійних водіїв, а в Парижі таксисти домовилися протягом усього дня рухатися з мінімальною швидкістю, тим самим блокуючи рух.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх