Поіменний список проросійських сепаратистів на сході України, що підпадають під санкції ЄС, опублікований в "Офіційному журналі" Євросоюзу в суботу, 29 листопада. Заборона на в'їзд до країн Європейського Союзу і заморожування активів названих у ньому осіб та організацій набули чинності з моменту публікації.

Нові санкції охоплюють 13 людей і 5 організацій, що представляють так звані Донецьку і Луганську "народні республіки". В основному це функціонери другого плану, наприклад, Сергій Коз'яков, який очолював "Центральну виборчу комісію" в "ЛНР", або Олександр Кофман, який обіймає посаду "віце-спікера парламенту" в "ДНР". Також в список включені політичні організації, які висували кандидатів на невизнані Брюселем "вибори", проведені сепаратистами 2 листопада 2014.

Усім їм пред'являються "активні дії і підтримка заходів, що підривають територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України".

Відтепер чорний список ЄС включає 132 людини і 28 підприємств і організацій з Росії та України. Окремих нових санкцій проти Російської Федерації в Євросоюзі вводити поки не збираються.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх