Українське інтернет-видання "Гордон" видалило зі свого сайту новину про акцію прихильників опозиціонера Олексія Навального під загрозою блокування на території РФ. Про це повідомляє в неділю, 21 грудня, саме видання.

Як пояснила головний редактор сайту Олеся Бацман, таке рішення було прийнято після консультацій з юристами, щоб не позбутися російської частини своєї аудиторії.

Напередодні, 20 грудня, "Гордон" отримав від Роскомнадзора попередження про можливе блокування сайту в Росії. Щоб цього не сталося, видання повинне було видалити новину про акції на підтримку Навального протягом доби з моменту отримання повідомлення. Роскомнадзор посилався на вимогу Генпрокуратури РФ, яка вважає цю новину закликом до масових несанкціонованих заходів.

Раніше соціальні мережі Facebook і "ВКонтакте" на вимогу російської влади заблокували на території РФ сторінки про народний збір в підтримку Олексія Навального. Ці сторінки з'явилися після того, як стало відомо, що прокуратура зажадала засудити Олексія Навального і його брата Олега до десяти і восьми років колонії відповідно по справі "Ів Роше". Вирок буде оголошено 15 січня.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх