Нещодавні вибори в Південній Осетії не визнають Північноатлантичний альянс, Євросоюз і Україна. Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен підкреслив, що союзники розглядають Південну Осетію і Абхазію, як частину Грузії, повідомляє DW.

Північноатлантичний альянс та Європейський Союз не визнають вибори, що пройшли в Південній Осетії. "Союзники по НАТО розглядають Південну Осетію, а також Абхазію, як частину Грузії і не визнають їх, як незалежні держави", - заявив у понеділок, 9 червня,  Андерс Фог Расмуссен. Раніше прес-служба верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон розповсюдила заяву, в якій говориться, що ЄС не визнає вибори в Південній Осетії, зазначає агентство dpa. 

Агентство "Інтерфакс" наводить слова Расмуссена про те, що міністри оборони країн-членів НАТО "підтвердили 4 червня свою повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності Грузії в межах її міжнародно визнаних кордонів". Інтернет-видання "Лігабізнесінформ" повідомляє, що офіційний Київ не визнав легітимність виборів в Південній Осетії. У заяві МЗС України підтверджується незмінність позиції України щодо територіальної цілісності Грузії в рамках визнаних міжнародним співтовариством кордонів і невизнання незалежності Абхазії та Південної Осетії. 

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх