На офіційному сайті «Інофрмаційного спротиву» сьогодні вранці з'явилась важлива інформація, щодо дислокації та кількості бойовиків, на території РФ, що вже готові для перекидання на територію нашої держави.

Оперативні дані надані групою «Інофрмаційний спротив» вранці, 17 червня.

Вздовж східного кордону України зосереджені російські війська в такій кількості:

Поблизу Донецької області - близько 6500 бойовиків

Поблизу Луганської та Харківської областей - більше 4100 бойовиків

Поблизу  Сумської та Чернігівської областей - понад 2500 бойовиків

На території Ростовської області зафіксовані диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ) з частин російського спецназу. Є відомості, що ці спецназовці одягнені у форму Збройних сил України.

Дислокація ДРГ - райони м.Каменськ-Шахтинський, Гуково, Новошахстінск (Ростовська обл., Росія). Вони готові до перекидання на територію України щоб підсилити угрупування терористів (понад 1000 чол.), які діють в районі Луганська, Станично-Луганське і Свердловська.

Також в прикордонних районах Росії зафіксовані бойовики (найманці) загальною чисельністю до 600 чол. У своєму роспорядженні мають вантажні автомобілі та 17 бойових броньованих машин.

Дислокація груп найманців - Матвєєв-Курган, Куйбишеве, Лисогірка (Ростовська обл.). Готові до перекидання на територію України для підсилення угрупувань терористів (загальною чисельністю понад 2500 чол.), Що діють в р-ні м.Сніжне, Торез й Шахтарська (Донецька область).

Всі ці бойовики готові і чекають наказу, для перекидання на територію України.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх