Сьогодні, 25 червня, Рада Федерації РФ майже одноголосно скасувала постанову, що дозволяє президенту Володимиру Путіну ввести війська в Україну. Таке рішення було прийнято сенаторами «для зниження подальшої ескалації напруженості», повідомляє сайт телеканалу Дождь

Пропозицію, озвучену вчора президентом РФ Володимиром Путіним, зачитав його повноважений представник Артур Муравйов. Скасування постанови, що допускає військове втручання в конфлікт в Україні, пропонувалася «з метою нормалізації обстановки та врегулювання ситуації в східних регіонах».

Глава комітету Ради Федерації з оборони і безпеки Віктор Озеров у своєму виступі підкреслив, що постанова сенаторів від 1 березня «носила захисто-стримуючий характер і не була направлена проти кого-небудь». За допомогою цього, зазначив сенатор, «ми дійсно захистили наших військовослужбовців, громадян РФ, захистили референдум у Криму і Севастополі та його результати». Скасування його, за словами голови комітету, має бути розцінене, як акт доброї волі. При цьому Віктор Озеров помітив, що у Росії ще достатньо коштів для оперативного впливу на ситуацію в Україні, і якщо ця ситуація знову зажадає дозволу на введення військ, президент його оперативно отримає.

Ні до кого з доповідачів питань у членів Ради федерації не було. За результатами голосування було прийнято рішення скасувати постанову про дозвіл застосовувати військову силу в Україні, при цьому 153 сенатора проголосували за і один - проти.

«Хтось проти проголосував, не помилилися?», - Уточнила речник Валентина Матвієнко і запропонувала перейти до наступного питання порядку денного.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх