Родичі громадян Німеччини, які загинули в результаті катастрофи літака авіакомпанії Malaysia Airlines в небі над Донбасом, мають намір подати проти України позов до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

Як заявив у неділю, 21 вересня, газеті Bild am Sonntag адвокат позивачів Ельмар Гімулла (Elmar Giemulla), відповідно до норм міжнародного права "кожна держава несе відповідальність за свій повітряний простір, якщо він відкритий для польотів". Якщо держава не в змозі забезпечити безпеку, вона повинна закрити свій повітряний простір, однак у випадку з рейсом МН17 цього зроблено не було. 

Адвокат має намір подати позов проти українського уряду в ЄСПЛ протягом двох тижнів. На його думку, сума компенсації в кожному випадку повинна становити не менше одного мільйона євро. Раніше авіакомпанія Malaysia Airlines виплатила родичам загиблих в катастрофі по 5 тисяч євро. Зараз розглядається питання про виплату ще по 50 тисяч євро. 

Катастрофа "Боїнга-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що здійснював рейс МН17 за маршрутом Амстердам - ​​Куала Лумпур, сталася 17 липня в Донецькій області. Країни заходу вважають, що літак збили проросійські сепаратисти, Москва покладає відповідальність за інцидент на Київ, повідомляє Deutsche Welle.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх