У Санкт-Петербурзі поліція почала затримувати учасників опозиційного "Маршу миру", який проходить в неділю, 21 вересня. За інформацією кореспондента Deutsche Welle, на момент написання новини було затримано приблизно 5-6 чоловік.

За даними правозахисного порталу "ОВС Інфо", затримання почалися біля Казанського собору, причому серед затриманих, як кілька провокаторів, так і учасники маршу. 

Як пише головний редактор петербурзького каналу Nevex.TV Тетяна Маршанова, поліція попередила учасників маршу, що акція не була узгоджена з владою. Раніше повідомлялося, що через відмову міської адміністрації погодити маршрут ходи організатори вирішили провести захід у форматі прогулянки і народного сходу, щоб не порушувати законодавство. 

"Марші миру" в інших містах 

Метою "Маршу миру", який проходить 21 вересня в різних містах Росії, є протест проти "російської військової агресії" в Україні. Як повідомляє портал "НГС.НОВОСТІ", опозиційна акція в Новосибірську була фактично зірвана. 

За словами одного з її організаторів Єгора Савіна, перед початком мітингу невідомі блокували активістів з офіційним дозволом на його проведення в офісі партії "Яблуко". В цей час поліція і представники мерії не давали активістам на місці збору почати мітинг через відсутність дозволу. Крім того, "НГС.НОВОСТІ" повідомляє про появу на заході провокаторів.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх