Неприйняття Верховною Радою законів про особливий статус деяких районів Донбасу позбавило б Україну міжнародної підтримки. Про це заявив президент України Петро Порошенко в неділю, 21 вересня, в інтерв'ю українським телеканалам.

За його словами, якщо б ці закони не були прийняті, то на Україну могли б покласти відповідальність за зрив мирного процесу. 

Український президент заявив про деескалацію конфлікту на сході України. Він зазначив, що прийняті 16 вересня закони щодо Донбасу спрямовані на реалізацію мирного плану. "У нас зараз йде деескалація, хто б що не говорив", - вказав Порошенко. 

У своєму виступі глава української держави підкреслив, що бюджетне фінансування Луганської та Донецької областей буде передбачено лише для тих територій, "які повернуті під український прапор". Для відновлення інфраструктури в цих районах передбачено створення спеціального фонду. 

Петро Порошенко зазначив, що деякі території Донбасу з особливим статусом будуть по периметру контролюватися українськими прикордонниками. Він також оголосив про "зведенні лінії оборони" вздовж кордону з Росією. За словами президента, зазначені заходи повинні убезпечити решту території від розповсюдження конфлікту.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх