Президент України Петро Порошенко визнав, що в боях із сепаратистами на сході країни українська армія втратила 65 відсотків військової техніки. "На 60-65 відсотків військова техніка у частинах, що стояли на перших рубежах в зоні конфлікту, була знищена", - заявив він в інтерв'ю українським телеканалам ввечері в неділю, 21 вересня.

При цьому Порошенко зазначив, що на даний час втрати в бойовій техніці вже заповнені. "Техніка надходить військовим для відновлення їх боєздатності", - запевнив він. У зв'язку з цим, Порошенко нагадав про обіцянки щодо поставок військової техніки, які він отримав в ході візитів в США і Канаду. Президент України підкреслив, що Україна "повинна зміцнювати рубежі, армію" на той випадок, якщо "мирний план не спрацює". 

Конфлікт не врегулювати військовим шляхом 

Одночасно Порошенко визнав, що конфлікт з проросійськими сепаратистами на сході України не врегулювати військовим шляхом. Чим більше українських солдат ми там розмістимо, тим більше там буде і російських військ, пояснив він. Тим часом українська армія залишила три населених пункти в Донецькій області - Жданівка, Розівка ​​та Юннокоммунаровск - щоб "краще контролювати ситуацію", повідомив прес-секретар Ради нацбезпеки і оборони України Андрій Лисенко. 

"З метою вирівнювання лінії, яка контролюється українськими військовими, було прийнято рішення про передислокацію на нові позиції, їх зміцнення для подальшого контролю ситуації, і щоб уникнути ситуації, коли наших військових можуть оточити", - цитує слова Лисенка Deutsche Welle.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх