Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк з трибуни Генеральної асамблеї ООН закликав західні країни не послаблювати санкції проти Росії. "Ми просимо наших партнерів не скасовувати санкції поки Україна не контролюватиме всю свою територію", - цитує Яценюка Deutsche Welle у четвер, 25 вересня.

При цьому український прем'єр підкреслив, що його країна ніколи не визнає анексії Росією Криму. "Крим був, є і буде частиною України", - заявив він. 

Яценюк також зазначив, що Москва повинна дотримуватися усіх пунктів угоди по врегулюванню конфлікту на сході України, укладеного в Мінську. "Обстріли тривають, і кожен день, незважаючи на припинення вогню, ми втрачаємо українських солдат і цивільних осіб", - підкреслив глава українського уряду. 

Він закликав Росію вивести свої війська з України і припинити всіляку підтримку проросійських сепаратистів, які з квітня ведуть бойові дії проти урядових військ України. "Ми - країна, яка має потребу у світі, але важко вести мирні переговори під дулом автомата, - заявив Яценюк і додав, звертаючись безпосередньо до президента Росії: - Пане Путін, ви можете виграти війну проти нашої армії, але ви ніколи не зможете перемогти об'єднаний український народ".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх