Президент США Барак Обама в різкій формі розкритикував дії Росії в зв'язку з українською кризою. Виступаючи в середу, 24 вересня, в Нью-Йорку на сесії Генеральної асамблеї ООН, він заявив, що Москва становить загрозу для повоєнного устрою. За його словами, російська агресія в Європі нагадує про ті часи, коли великі держави, збурювані територіальними домаганнями, придушували малі країни.

У той же час президент США заявив, що після досягнутої на початку вересня домовленості про припинення вогню на сході України з'явилася можливість мирного врегулювання конфлікту, зазначає Deutsche Welle. "Якщо Москва змінить курс, то ми знімемо санкції і привітаємо участь Росії у вирішенні спільних проблем", - підкреслив Обама. 

У свою чергу міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр (Frank-Walter Steinmeier) відзначив, що ситуація в східних регіонах України "дещо заспокоїлася". "Однак ми не повинні недооцінювати той факт, що перед світовою спільнотою стоїть надзвичайно важливе завдання - домогтися політичної та економічної стабілізації в Україні".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх