Російська влада почала відкритий тиск на кримськотатарський телеканал ATR розташований в Сімферополі. У середу, 24 вересня, Центр з протидії екстремізму МВС Криму направив керівництву каналу лист, з якого випливає, що за даними Роскомнадзора, контент ATR "завзято закладає думку про можливі репресії за національною та релігійною ознаками, сприяє формуванню антиросійських настроїв в суспільстві, навмисно розпалює серед кримських татар недовіру до влади та її дій, що побічно становить загрозу екстремістської діяльності".

Про це написав у Facebook журналіст ATR Шевкет Наматуллаев. 

У зв'язку з цим Центр з протидії екстремізму зажадав від керівництва телеканалу надати копії реєстраційних та дозвільних документів, а також договори оренди приміщень, штатний розпис, список працівників і посадові інструкції головного редактора та осіб, відповідальних за публікацію матеріалів. 

Гендиректор: Звинувачення в екстремізмі безпідставні 

Гендиректор телеканалу Ельзара Іслямова назвала звинувачення на адресу каналу "дуже серйозними" і необгрунтованими. "Ми нічого не розпалюємо і не займаємося ніякою екстремістською діяльністю. Ми тільки розповідаємо нашим глядачам, що відбувається на півострові", - заявила вона Deutsche Welle. Згідно з російським законодавством, звинувачення в екстремістської діяльності може привести до закриття ЗМІ. 

Базований у Нью-Йорку Комітет захисту журналістів зажадав від властей Криму припинити тиск на кримськотатарський канал. "Центр з протидії екстремізму в Криму МВС РФ повинен негайно припинити тиск на регіональних журналістів та відкликати свої звинувачення і вимоги до ATR. Влада повинна припинити репресії проти регіональних мас-медіа і дозволити журналістам виконувати свої обов'язки", - наводяться слова представника організації в країнах Європи та Середньої Азії Музаффара Сулейманова в заяві, розміщеній на сайті Комітету захисту журналістів.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх