Перед відкриттям переговорів в Берліні про врегулювання газового конфлікту між Росією і Україною, Київ посилив тон відносно Москви. "Вони хочуть, щоб ми замерзли", - заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в кулуарах Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку ввечері у четвер, 25 вересня.

Яценюк підкреслив, що саме це є метою Росії на майбутню зиму, і Москва, за його словами, має в руках важливий козир у вигляді газових поставок. 

Раніше Росія пригрозила європейським державам скороченням поставок газу на той випадок, якщо вони здійснюватимуть частковий реверс палива в Україну. "Ув'язнені договори не передбачають ніякого реекспорту", - вказав міністр енергетики РФ Олександр Новак в інтерв'ю газеті Handelsblatt. 

У Берліні 26 січня відбудеться новий раунд переговорів по врегулюванні газової суперечки між Росією і Україною. Через завищену ціну на блакитне паливо Київ відмовився купувати в Росії газ, подавши позов на "Газпром" до Стокгольмського арбітражного суду. Москва, натомість, в червні припинила поставки газу в Україну.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх