Голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу отримав листа від президента РФ Володимира Путіна, в якому він наполягає на перегляді угоди про асоціацію України та ЄС. Про це в п'ятницю, 26 вересня, повідомила прес-секретар Єврокомісії Піа Аренкільде-Хансен. За її словами, в Брюселі вирішать, "як краще відповісти".

При цьому вона підкреслила, що йдеться про двосторонню угоду між Україною та Євросоюзом і, якщо в нього і будуть внесені якісь зміни, то тільки після їх узгодження між Києвом і Брюселем. Вона також додала, що Єврокомісія зі свого боку не бачить підстав для перегляду, повідомляє Deutsche Welle

Раніше, 25 вересня, газета The Financial Times повідомила про лист Путіна голові Єврокомісії. За даними видання, російський президент зажадав внести масштабні зміни в економічну частину угоди між Україною та ЄС. Крім того, Путін пригрозив "негайними і належними заходами у відповідь", якщо Київ почне реалізацію домовленостей з ЄС. Президент РФ у листі Баррозу стверджує, що час до остаточної реалізації економічної частини угоди має бути використано для формування нових переговорних груп по внесенню великої кількості змін до договору. 

Угода про асоціацію України і ЄС була ратифікована 16 вересня і має набути чинності 1 листопада. Проте в ході переговорів між Києвом, Брюселем і Москвою було вирішено, що угода буде реалізовуватися поступово до кінця 2015 року.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх