Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) повідомила, що в п'ятницю, 26 вересня, на кордоні буферної зони в Донбасі відбулася зустрічі російських і українських військових, які обговорювали умови режиму припинення вогню.

Представники ОБСЄ отримали запрошення від Києва для участі в переговорах в якості посередників. Зустріч відбулася в місті Соледар, яке контролюється українськими військами. За даними МЗС України, в обговоренні взяли участь і представники сепаратистів, повідомляє Deutsche Welle

У той час, як міністерство закордонних справ РФ спростувало пряму участь у зустрічі російських військових, представники української армії повідомили про присутність на переговорах 76 військовослужбовців РФ. Основною темою обговорення стала демілітаризація 30-кілометрової зони на сході України, яка повинна бути очищена від мін і важкої бойової техніки. На зустрічі було заплановано поділ зони на чотири, або п'ять секторів, які контролюватимуть експерти з ОБСЄ у присутності українських і російських спостерігачів. 

За інформацією уряду України, російські військові повинні були 26 вересня переконати сепаратистів припинити збройний опір української армії. У тому випадку, якщо режим припинення вогню протримається 48 годин без порушень, протиборчі сторони відтягнуть свої сили від кордону буферної зони.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх