Глава МЗС Росії Сергій Лавров в суботу, 27 вересня, виступив з жорсткою промовою з трибуни Генеральної асамблеї ООН. На відміну від інших ораторів, що піднімали різні теми, глава російського зовнішньополітичного відомства майже цілком присвятив свій виступ нападам на країни західного світу, відзначає Deutsche Welle.

За словами Лаврова, багато дій заходу в міжнародній політиці виглядають мотивованим бажанням створити хаос в світі. "Сьогодні жертвою такої арогантної політики стала Україна", - зазначив глава російської дипломатії. Західні країни, заявив Лавров, підтримали "путч", а "нові володарі в Києві розв'язали насильство проти тих, хто всього лише хотів захистити свою культуру і свою мову". На думку глави російського зовнішньополітичного відомства, США і ЄС спробували розширити підконтрольний їм геополітичний простір, порушивши при цьому "принципи Статуту ООН і Гельсінського Заключного акта". 

Також глава російського МЗС засудив санкції, які ЄС, США та інші країни ввели проти Москви. "Безглуздість і контрпродуктивність односторонніх санкцій очевидні на прикладі американської блокади Куби", - заявив Сергій Лавров. За його словами, політиці ультиматумів і філософії верховенства і панування в XXI столітті більше немає місця.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх