Голова Дніпропетровської області України Ігор Коломойський заявив, що подасть проти Росії позов до Гаазького трибуналу з комерційних питань, щоб зажадати від неї компенсації збитку за арештоване в РФ майно. Про це повідомляється на офіційному сайті Дніпропетровської обласної адміністрації.

Коломойський, виступаючи на прес-конференції в Дніпропетровську в суботу, 27 вересня, зазначив, що у нього "не багато капіталу в Криму і Росії", і він не збирається відстоювати права на арештоване у нього майно. За його словами, він буде домагатися компенсації, загальна сума якої складе 2 млрд доларів. Коломойський повідомив, що він вже підготував позов з приводу арешту кримського аеропорту "Бельбек", де він брав участь в акціонерному капіталі. 

Підприємець визнав, що він не впевнений в тому, що йому вдасться отримати необхідні гроші по суду. Свої мотиви він висловив так: "Ну, не повернуть, так не повернуть, яка різниця, а нерви потривожать". Суд у Москві 2 вересня заарештував майно Коломойського в Москві на підставі звинувачення у справі про застосування заборонених засобів і методів ведення війни, нагадує агентство "Інтерфакс".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх