Президент США Барак Обама виключив ймовірність військового конфлікту між НАТО та Росією через українську кризу. "Ми не шукаємо конфронтації", - підкреслив глава держави в неділю, 28 вересня, в інтерв'ю телеканалу CBS.

Разом з тим Обама повідомив, що Вашингтон працює над тим, "щоб додати впевненості союзникам по НАТО на передовій лінії, в тому числі таким малим, як країни Балтії". Він також зазначив, що військова конфронтація можлива тільки у випадку російської агресії щодо одного з членів Північноатлантичного альянсу. 

Американський президент висловив упевненість в тому, що зараз існують можливості політичного вирішення кризи в Україні. Він також підтвердив наявність угоди, за якою Росія продовжить поставки газу на Україну. "Цієї зими мерзнути вони не будуть", - зауважив Обама. На його думку, проблеми України не вдалося б вирішити, якби США не зайняли тверду позицію щодо неправомірних політичних дій Росії. 

Обама заявив, що його стосунки з президентом РФ Володимиром Путіним "завжди носили діловий характер". Він визнав, що політичний курс щодо України і пропаганда російських ЗМІ принесли російському лідерові популярність серед населення. При цьому президент США додав, що політика Кремля "дуже несприятлива для економіки і майбутнього Росії".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх