Україні слід так само, як і іншим країнам, платити за російський газ нормальну, ринкову ціну, а не випрошувати для себе пільги. Таку думку висловила кандидат у депутати до Верховної ради України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в інтерв'ю українському телеканалу ICTV увечері в понеділок, 6 жовтня.

"Ціна на газ - це ціна нашої свободи. Є не дуже хороша традиція - звичка випрошувати. Встаньте ж вже з колін, підніміть голову, ну платіть так, як всі країни. Не можна однією рукою боротися проти окупантів, а іншою рукою випрошувати пільгову ціну на газ", - підкреслила екс-прем'єр України.

Тимошенко висловила думку, що Україні слід платити за газ за ціною, погодженою нею з Росією під час перебування прем'єр-міністром в 2009 році. Вона заявила, що цей документ - типовий рамковий контракт, який мають всі країни Європи. Одночасно Тимошенко повідомила, що, незважаючи на розбіжності з чинною владою в Києві, вона не має наміру переходити в опозицію "під час таких зовнішніх загроз, які стоять перед Україною".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх