Про виведення з прикордонних регіонів деякої частини військовослужбовців повідомило агентству Reuters анонімне джерело в НАТО. За інформацією НАТО, Москва вивела з межуючих з Україною регіонів війська загальною чисельністю в кілька тисяч військовослужбовців.

"Дії, які ми спостерігаємо, свідчать про повільне відведення військових сил", - повідомив у середу, 28 травня, в інтерв'ю Reuters офіцер Північноатлантичного альянсу, який побажав не називати своє прізвище. 

Разом з тим співрозмовник агентства зазначив, що в прикордонних регіонах залишаються десятки тисяч російських військових. Таким чином збройні сили РФ як і раніше в стані в короткі терміни розпочати військову операцію на території України, вказав далі офіцер. 

Згідно зробленій раніше оцінці НАТО, на кордоні з Україною сконцентровані близько 40 тисяч російських військових. 

Нагадаємо, що президент Російської Федерації Володимир Путін уже неодноразово робив заяву про те, шо начебто російські війська відводяться від кордонів суверенної України. Однак ці слова були не підтверджені діями російських збройних сил. Кожного разу відведення було дуже не значним, або ж невелика група російських військ просто передислокувались трохи дальше кордону.

Джерело: Deutsche Welle

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх