Києву потрібна допомога країн ЄС для проведення реформ в галузі фінансів, економіки, управління, заявила прем'єр-міністр Польщі у четвер, 9 жовтня, в Берліні на зустрічі з канцлером ФРН Ангелою Меркель (Angela Merkel).

За словами Копач, мета такої підтримки полягає в тому, "щоб Україна стала повноправним членом Європейського Союзу", передає Deutsche Welle. Але спочатку ЄС повинен внести свій вклад в якості спостерігача на парламентських виборах в Україні, які пройдуть 26 жовтня. "Від нас залежить дуже багато", - підкреслила глава польського кабміну. 

Зі свого боку канцлер ФРН також пообіцяла внести необхідний внесок для того, "щоб забезпечити справедливі та прозорі вибори" в Україні. Меркель зазначила, що ситуація в регіоні конфлікту залишається напруженою. "Очевидно, що мінська угода ще не реалізована", - заявила канцлер ФРН. На питання про використання місією ОБСЄ на Донбасі безпілотників з Німеччини Меркель відповіла, що вони можуть стати "елементом посиленого контролю" в регіоні конфлікту. За словами Меркель, Берлін веде переговори з ОБСЄ про поставку безпілотників. Перспективу врегулювання газової суперечки між Росією і Україною канцлер ФРН оцінила зі стриманим оптимізмом.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх