Президенти України і Росії Петро Порошенко та Володимир Путін зустрінуться на форумі "Азія - Європа" (ASEM), який пройде 16-17 жовтня в Мілані, щоб обговорити конфлікт на сході України. Про це в суботу, 11 жовтня, повідомляє агентство "Інтерфакс" з посиланням на заяву українського президента, зроблену ним під час візиту до Харкова. 

"Через шість днів у мене буде зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним. Разом з лідерами європейських країн: канцлером Німеччини, прем'єр-міністром Італії, прем'єр-міністром Великобританії, лідерами ЄС", - повідомив президент України. "Я не чекаю, що це будуть легкі переговори", - додав він. Разом з тим Петро Порошенко висловив надію, що всі пункти мирного плану з врегулювання ситуації на Донбасі будуть виконані. 

Порошенко також сподівається, що на переговорах з Путіним 17 жовтня "буде продемонстрований значний прогрес" в газовій суперечці між Москвою і Києвом. "Ми дуже близькі зараз до того, щоб врегулювати питання газової суперечки з РФ", - заявив український президент. Він також зазначив, що питання енергетичної безпеки буде обговорюватися поряд з мирним планом, режимом припинення вогню і перевіркою виконання мінських домовленостей.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх