Силові структури, що ведуть військову операцію на Донбасі, не підтвердили існування підписаної угоди про створення лінії розмежування з проросійськими сепаратистами.

Інформація про узгоджене розмежування між Україною і терористами з "ДНР" є передчасною і не відповідає дійсності, заявив в ніч на неділю, 12 жовтня, офіційний представник прес-центру силовиків Владислав Селезньов, передає УНІАН

Раніше в суботу, 11 жовтня, Селезньов повідомив в інтерв'ю російському телеканалу "Дождь", що "документ такий підписаний". За його словами, над дотриманням умов угоди працює контактна група, що складається з представників України, Росії, ОБСЄ, а також самопроголошених Луганської та Донецької народних республік. При цьому Селезньов зазначив, що не володіє інформацією про деталі досягнутих домовленостей. 

До цього про підписання документа про лінію розмежування заявив один з лідерів сепаратистів Олександр Захарченко. Він підкреслив, що угода передбачає контроль українських силовиків над низкою міст регіону, в тому числі над Маріуполем, Слов'янськом, Краматорськом, і населеним пунктом Піски, недалеко від якого знаходиться донецький аеропорт. 

У свою чергу офіційний представник Ради безпеки і оборони (РБНО) України Андрій Лисенко заявив, що йому невідомо про існування домовленостей між Києвом і сепаратистами про встановлення лінії розмежування.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх