Глава Держдепартаменту США Джон Керрі зажадав припинити бої за аеропорт Донецька. Про це глава американського зовнішньополітичного відомства заявив у вівторок, 14 жовтня, після зустрічі зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим.

Керрі заявив про те, що всі іноземні війська повинні бути виведені з цього району, а також зажадав звільнити всіх заручників. 

Джон Керрі також підкреслив, що суверенітет України повинен бути відновлений на всьому україно-російського кордону. У зв'язку з цим, глава Держдепартаменту США оголосив, що будь-які референдуми про незалежність Донецької та Луганської областей від України будуть суперечити мінським угодам, а результати такого волевиявлення не визнають ні США, ні міжнародна спільнота. "Я підкреслив перед міністром закордонних справ Лавровим, що єдині законні в Україні є вибори до Верховної Ради 26 жовтня і вибори місцевих лідерів на Донбасі 7 грудня", - цитує Джона Керрі агентство УНІАН

У свою чергу Сергій Лавров назвав зустріч, що відбулася "корисною". "Ми домовилися продовжувати контакти, щоб в усіх питаннях просуватися вперед. Там, де ми можемо взаємодіяти, продовжувати це робити. Там, де зберігаються розбіжності, шукати такі домовленості, які будуть відображати баланс і інтереси, справедливі і рівноправні", - наводить слова глави російської дипломатії агентство "Інтерфакс".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх