Жителі Криму повинні в найближчі три місяці, що залишилися до закінчення перехідного періоду, добровільно здати літературу, занесену до федерального списку заборонених екстремістських матеріалів. Про це у вівторок, 14 жовтня, заявив глава невизнаної Республіки Криму Сергій Аксьонов.

Питання виникло після того, як мусульманські сім'ї з декількох районів півострова звернулися до Аксьонова зі скаргами, що в їхніх будинках проводились обшуки з метою вилучення забороненої релігійної літератури. За словами Аксьонова, проблема пов'язана з тим, що частина літератури, дозволеної в Україні, в Росії заборонена. Але до жителів Криму перелік заборонених релігійних та екстремістських книг не був доведений. 

При цьому на Кримському півострові продовжують відбуватися трагічні інциденти з кримськими татарами. Раніше екс-глава меджлісу Мустава Джемілєв, виступаючи в ПАРЄ, стверджував, що після приєднання Криму до Росії безслідно зникли 18 кримських татар. Тільки протягом останнього тижня на півострові виявлено тіла двох зниклих представників кримських татар, повідомляє Deutsche Welle. При цьому президент Росії Володимир Путін, виступаючи у вівторок, 14 жовтня, на засіданні своєї Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини, заявив: він уперше чує про те, що "там є якісь зникнення людей".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх