Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, виступаючи в середу, 15 жовтня, в ефірі політичного ток-шоу "Шустер.Live" заявив, що допускає можливість введення візового режиму з Росією. "Я не виключаю можливості введення візового режиму для громадян РФ, але зараз у цьому необхідності немає", - пояснив Яценюк. 

За словами глави українського уряду, владі країни вдалося налагодити контроль на кордоні з Росією. "Зараз у нас дуже серйозний контроль. Ми сотнями відправляємо назад російських та інших громадян, які перетинають державний кордон", - заявив Яценюк. 

Крім того, прем'єр-міністр розповів про проект "Стіна", який, за словами Яценюка, дозволить облаштувати кордон з Росією і зробить неможливим поставки зброї і проникнення озброєних бойовиків в Україну. Яценюк підкреслив, що наведення порядку на українсько-російському кордоні - один із кроків, без яких неможливо розраховувати на встановлення безвізового режиму між Україною та ЄС. "Ми прагнемо до безвізового режиму з ЄС, від нас європейські партнери чекають низки рішень, одне з них - це облаштування кордону", - пояснив прем'єр-міністр України.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх