Переговори по врегулюванню української кризи за участю президентів України і Росії Петра Порошенка та Володимира Путіна, а також провідних західних лідерів пройшли "дуже конструктивно".

Про це заявив прем'єр-міністр Італії Матео Ренці по закінченні робочого сніданку в п'ятницю, 17 жовтня, який пройшов в рамках саміту "Азія - Європа" (АСЕМ) в Мілані. 

За словами Ренці, під час "українського сніданку" в Мілані був зроблений "крок вперед" по врегулюванню конфлікту. Незважаючи на це, між сторонами залишаються "великі розбіжності", зазначив далі італійський політик. Захід не може погодитися з дестабілізацією України, тому буде робити все можливе, щоб "повернути надію цій країні", цитує Deutsche Welle його слова. "Але нас дуже тривожить, що Росія буде знову втручатися в справи інших країн", - заявив далі Ренці. 

Кемерон: Путін не хотів розколювати Україну 

У свою чергу прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон повідомив журналістам про слова російського президента, який заявив, що він не хотів розколювати Україну. Не входив, нібито, в плани Путіна і заморожений конфлікт, пише Reuters, посилаючись на слова британського прем'єра. Якщо Москва не виконає своїх зобов'язань, ЄС повинен ввести нові санкції, додав Кемерон.

Переговори тривали вдвічі довше запланованого - півтори години замість 45 хвилин. Крім Путіна, Порошенка, Ренці і Кемерона, в них також брали участь канцлер ФРН Ангела Меркель (Angela Merkel), президент Франції Франсуа Олланд, глава Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу і голова Європейської ради Херман Ван Ромпей. 

На 13 годину за місцевим часом намічена ще одна зустріч президентів Порошенка і Путіна, в якій також візьмуть участь канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд, повідомив "Інтерфакс".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх