На зустрічах з врегулювання української кризи, що пройшли в різному складі в рамках саміту форуму "Азія - Європа" (АСЕМ) в Мілані, досі не досягнуто вирішального успіху, заявила канцлер ФРН Ангела Меркель (Angela Merkel).

"Поки я не бачу ніякого прориву", - заявила вона 17 жовтня після зустрічі з президентами України і Росії Петром Порошенком і Володимиром Путіним, в якій також брали кілька інших провідних європейських політиків. 

Одночасно глава німецького уряду визнала, що сторонам вдалося досягти прогресу "з деяких деталей", зокрема, за планами моніторингу регіонів конфлікту за допомогою безпілотників. Російська сторона проявила готовність до компромісу і, можливо, братиме участь в цій місії, повідомила Меркель. 

"Але головною темою є триваюче порушення територіальної цілісності України", - цитує її слова Deutsche Welle. Вирішальним питанням при цьому є проведення парламентських виборів на всій території України відповідно до українського законодавства, підкреслила Меркель. 

Наступна зустріч 

Між тим в 13 годині за місцевим часом почалася ще одна зустріч президентів Порошенка і Путіна, в якій також беруть участь канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд, повідомив "Інтерфакс". 

Вранці того ж дня пройшов робочий сніданок, в якому крім Путіна, Порошенка, Меркель і Олланда брали участь лідери Італії, Великобританії, а також Євросоюзу. Напередодні канцлер ФРН також провела двосторонні зустрічі з українським і російським президентами.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх