Росія висловила готовність піти на поступки в газовому конфлікті з Україною і перерахувати вартість поставленого в другому кварталі 2014 року газу до 385 доларів за тисячу кубометрів.

Про це заявив в п'ятницю, 17 жовтня, в Мілані президент РФ Володимир Путін. При цьому знижка складе 100 доларів за тисячу кубометрів, а загальна сума боргу України знизиться з 5,5 до 4,5 мільярда доларів. Разом з тим Путін зауважив, що "в борг Росія вже нічого постачати не буде", а транспортування газу на Україну, як і раніше вироблятиметься за передоплатою. Він також закликав Єврокомісію підтримати Київ фінансуванням для погашення газової заборгованості, передає Deutsche Welle. 

Того ж дня голова правління енергоконцерну "Газпром" Олексій Міллер повідомив на прес-конференції в Мілані, що Україна погодилася погасити до кінця 2014 року суму в 3,1 мільярда доларів. За його словами, українська сторона також визнає, що "перший транш в 1,45 мільярда доларів повинен бути заплачений до початку поставок". Як відзначає агентство "Інтерфакс", Міллер повідомив про згоду Києва платити 385 доларів за тисячу кубометрів газу.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх