Спікер польського Сейму і в недавньому минулому голова МЗС Польщі Радослав Сікорський пізно ввечері в понеділок, 20 жовтня, спростував, зроблене від його імені американським журналом Politico, твердження про те, що президент Росії Володимир Путін пропонував Польщі розділити Україну.

"Деякі мої слова були інтерпретовані в гіпертрофованому вигляді", - написав колишній глава польської дипломатії в Twitter. При цьому Сікорський не став пояснювати, які його слова були неправильно передані. 

В інтерв'ю, опублікованому в американському виданні в неділю, 19 жовтня, Радослав Сікорський розповів, що Володимир Путін ще в 2008 році, під час візиту в Москву тодішнього польського прем'єр-міністра Польщі Дональда Туска, запропонував Польщі взяти участь у розподілі України, повідомляє Deutsche Welle. "Україна - це штучно створена країна, а Львів - польське місто і чому б нам разом НЕ залагодити цю проблему", - наводить слова російського президента Сікорський. Туск ніяк не став реагувати на цю пропозицію, ясно давши зрозуміти, що Польща не хотіла б мати з цим нічого спільного. 

Єва Копач, що змінила Туска на посту прем'єр-міністра Польщі, вже прокоментувала статтю, опубліковану журналом Politico, в інтерв'ю польській телекомпанії TVP. "Якщо така пропозиція була зроблена Путіним, то це скандал, - заявила вона, додавши - Жоден польський прем'єр-міністр не стане брати участь у такому ганебному діянні, як розділ іншої країни". При цьому, за словами Копач, вона ніколи не чула про подібні пропозиції.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх