Як заявив в неділю, 26 жовтня в день виборів до українського парламенту радник Служби безпеки України Маркіян Лубківський, в'їзд на територію України для російського актора Івана Охлобистіна буде недоступний та заборонений.

«Так, у нас є списки людей, які своїми діями проявили загрозу для національної безпеки України, тим самим примусивши нас внести їх до списків осіб, в'їзд яких небажаний на територію України. Я не буду називати вам імена ... Але ви пам'ятаєте, що недавно Латвія оголосила про те, що Охлобистіну заборонений в'їзд в цю країну. Так от, в Україні йому також в'їзд заборонений, втім, як і багатьом, які є діячами культури і через втягування в політику своєю заангажованістю перекреслили свій творчий вклад », - розповів Лубківський. 

За його словами, в список увійшли кілька сотень імен. Для цих людей вже діє заборона на в'їзд в Україну. Скільки триватиме це обмеження, Лубківський не уточнив. 

Також нещодавно, глава латвійського МЗС Едгар Ринкевіч заборонив Охлобистіну в'їзд до Латвії. 

«Я прийняв рішення оголосити небажаною персоною в Латвії Івана Охлобистіна, приймаючи до уваги виступи, які розцінюються, як розпалювання етнічної ненависті», - написав Рінкевич у своєму твіттері. 

Пізніше він пояснив, що справа ще й у гомофобських висловлюваннях. В грудні 2013 року на творчому вечорі в Новосибірську Охлобистін заявив, що геїв, на його думку, необхідно спалювати в печах.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх