Перші кілька десятків автомобілів з ​​гуманітарною допомогою для жителів Донбасу прибули в п'ятницю, 31 жовтня, на розвантажувальну базу в Будьонівському районі Донецька.

Волонтери найближчим часом приступлять до розподілу вантажів, в числі яких продовольство, будматеріали і медикаменти, по складам. 

"Загалом має бути 50 машин, які привезуть будматеріали та продукти харчування, а також вантаж, призначений для міністерства освіти", - повідомив агентству "Інтерфакс" співробітник, відповідальний за зустріч колони. 

Інша частина російської автоколони, призначена для доставки гуманітарної допомоги жителям Луганська, також прибула в пункт призначення. Добровольці вже приступили до розвантаження будматеріалів і продуктів харчування. 

Російська гуманітарна допомога для Донбасу 

Росія направила близько 100 автомобілів з ​​майже 1 тисячею тонн вантажу для надання допомоги жителям Донбаса. Всі товари були задекларовані, після чого частина транспортних засобів перетнула кордон з Україною на контрольно-пропускному пункті "Донецьк-Ізварине", інші - на "Матвіїв-Кургані".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх