ООН оприлюднила нові дані по кількості жертв та ранених під час конфлікту на сході України. За даними Організації Об'єднаних Націй станом на 29 жовтня, на сході України загинули 4035 чоловік. Крім того, було поранено понад 10 тисяч чоловік.

Цю інформацію ООН опублікувала у своїй доповіді про ситуацію в Україні 31 жовтня.

Ці підрахунки ґрунтуються на відомостях, отриманих від моніторингової місією ООН на Україні і Всесвітньої організації охорони здоров'я з відкритих джерел. Зокрема, враховувалися офіційні дані міністерства оборони України про загиблих військових, 298 загиблих в результаті авіакатастрофи малайзійського "​​Боїнга", а також відомості про загиблих цивільних осіб і сепаратистів, отримані від медиків та місцевої влади в Луганській та Донецькій областях. При цьому міжнародні організації вважають, що реальна кількість загиблих і постраждалих істотно перевищує нинішні оцінки. 

У доповіді також повідомляється, що понад 930 тисяч осіб були змушені покинути свої будинки через військові дій. Близько 488 000 мігрували в сусідні країни, а 442 000 переїхали в інші регіони всередині України.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх