Сьогодні Кремль поміняв свою думку, щодо так званих виборів у самопроголошених Донецькій і Луганській народних республіках. Помічник президента РФ Юрій Ушаков частково спростував позицію Росії у визнанні виборів в ДНР і ЛНР, сказавши, що російська сторона по закінченню виборів висловилась, що поважає вибір людей, які проживають на цих територіях, - висказався він на виступі перед журналістами.

На питання від одного з журналістів: "Чи можна урівняти слова "поважаєм" і "визнаєм"?", Ушаков відповів, що це різні слова. 

У своїй промові Ушаков наголосив, що дуже важливо дотримуватись Мінського протоколу і що на території Донбасу не все залежить від Росії, на ситуацію. що склалася, впливає багато факторів.

Натомість, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров перед виборами навпаки наголошував, що визнання Москвою цих виборів є найголовнішим пунктом Мінських домовленостей. А після виборів, 3 листопада, на офіційному сайті МЗС Росії з'явилось повідомлення, що начебто, Росія "поважає" вільне волевиявлення людей, що проживають на територіях підконтрольних проросійським сепаратистам.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх