Росія продовжує постачати зброю різного типу терористам на сході України. Про це повідомив представник Ради Національної Безпеки та Оборони Андрій Лисенко. За його словами військові колони з російською зброєю були помічені в різних регіонах Донбасу.

Зокрема в сторону міста Сніжне рухалась величезна колона КАМАЗів, які везли за собою пушки. Приблизна кількість 50 одиниць. Також були помічені тягачі з танками та артилерійськими установками "Нона". В Луганській області недалеко від Свердловська рухалась велика колона з установками залпового вогню "Град". Найголовніше, що поблизу Маріуполя був помічений зенітно-ракетний комплекс "Панцирь", що виробляється виключно в Росії та застосовується у російських військах. В Україні на озброєнні такого виду зенітно-ракетних комплексів немає. Також від Андрія Лисенка прозвучала інформація, що сепаратистам постачаються нові автомати Калашникова АК-74 з лазерним прицілом, а також сучасні снайперські гвинтівки. 

Росія  і надалі відхрещується від своєї участі у цій війні, продовжуючи постачати зброю на схід. За останній період часу це постачання збільшилось і складається враження, що Росія готується до масового та прямого вторгнення на територію України, відзначають "Наші News".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх