Петро Порошенко заявив, що Росія порушила низку основних положень Мінського протоколу. Весь список порушень Мінських домовленостей зі сторони Росії президент України передав главі МЗС Німеччини Франку-Вальтеру Штайнмаєру.

Порошенко також заявив, що санкції проти Росії введені не для того, щоб образити Москву, а для того, щоб Росія виконувала Мінські домовленості. 

Про невиконання Мінських домовленостей заявив і український прем'єр Арсеній Яценюк, одразу після зустрічі з німецьким главою МЗС, заявивши, що Росія порушує базові пункти угоди від 5 вересня, а семе: відновленя контролю на україно-російському кордоні, припинення поставки зброї з Росії та поставки військових РФ і терористів. Про це він розповів на прес-конференції, у вівторок, 18 листопада.

Яценюк також зазначив, що найкращим форматом для переговорів він вважає формат за участі ЄС, США, Росії та України. Прем'єр, також, відмітив сроби Німеччини врегулювати конфлікт на сході України між Росією та Україною. Конфлікт, що загрожує не тільки Україні, але й світовому порядку.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх