На сході України невідомі обстріляли колону машин з Організації Безпеки та Співробітництва у Європі. Стріляли з невідомого грузовика люди в уніформі. Таку заяву ОБСЄ зроблиа в четвер, 20 листопада. Сам обстріл відбувся 6 листопада, недалеко від Маріїнки, що знаходиться в 15 кіломтерах на захід від Донецька.

Як повідомляють в ОБСЄ, постріли проводились з відстані 80 метрів. Представники ОБСЄ помітили на грузовику опізнавальні знаки у вигляді двох білих вертикальних полосок. В машині знаходилось 2 чоловіка, один з них вистрілив в сторону колони з спостерігачами місії ОБСЄ. Куля влучила в землю на відстані двох метрів від однієї з машин, що була в колоні. Як стверджують в ОБСЄ на момент цього інциденту дана територія знаходилась під контролем української сторони.

Натомість, в РНБО заявляють, що українська сторона не причетна до цього обстрілу, нагадавши, що Рада Національної Безпеки та Оборони неодноразово застерігала від різного роду провокацій зі сторони проросійських сепаратистів, які ведуть обстріл цивільного населення під прапорами України з метою дискримінації української армії в очах місцевих жителів.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх