"Шахтар" не зміг на "Львів-Арені" обіграти "Атлетіко", програвши матч 0 - 1. Хоча по грі гірники заслужили на перемогу, але це футбол і тут буває різне.

Загалом матч був дуже цікавим та динамічним. Команди зуміли показати саме той футбол, який найбільше подобається вболівальникам. Не вистачало тільки забитих голів.

Розпочалась гра із серії стрімких атак команди з Донецька. Гірники робили це на стільки впевнено, шо гості навіть трохи розгубились зі стартових хвилин та повністю віддали ініціативу "Шахтарю". Проте ненадовго, близько 10 хвилини гра вирівнялась і дещо притихла. Не було гострих моментів у обох команд. З нулями на табло команди пішли на перерву.

В другому таймі гірники майже на початку пропустили гол. Здавалося, що це мало б придати матчу інтриги, та голів ми більше не побачили. Попри усі намагання донеччан забити, проламати захист гостей їм так і не вдалось. На останніх хвилинах матчу під час штурму воріт гостей був непоганий момент, коли після серії ударів по воротах іспанців, м'яч влучив в руку захиснику "Атлетіко", та арбітр цього не помітив і не призначив пенальті. Більше подібних шансів не було. Матч так і закінчився 0 - 1 на користь іспанської команди.

Попри поразку гірників, вони пройшли до наступного раунду розіграшу Ліги Чемпіонів УЄФА. На даний момент "Шахтар" посідає 2 місце в групі, набравши 8 очок та відірвавшись від найближчого переслідувача на 4 очки. Тобто, гірники виходять у наступний раунд з другого місця.