Сьогодні, 27 листопада, київське "Динамо" з першого місця виходять в плей-офф Ліги Європи УЄФА. Це сталося внаслідок сьогоднішньої перемоги над "Ріву-Аве".

Тотальна перевага київського клубу на полі подарувала їм перемогу з рахунком 2 - 0.

Динамівці контролювали гру весь матч, переважаючи суперника по всіх показниках. Не получалось забивати в першому таймі, хоча моментів було дуже багато. У Артема Кравця було 4 100% моменти для взяття воріт суперника, але голкіпер гостей сьогодні був на висоті. Едерсон рятував португальців неодноразово. Його можна назвати кращим гравцем у гостей, незважаючи на те, що він пропустив 2 м'ячі. Перший тайм закінчився за повної переваги киян, але з нулями на табло.

Відкрити рахунок в матчі вдалося Ленсу на 53 хвилині. Голандець таки дотиснув суперника і подарував красивий гол глядачам. Пізніше замість Сидорчука, Сергій Ребров вирішив випустити на поле португальця Мігеля Велозу котрий і забив другий гол у ворота "Ріу-Аве" на 78 хвилині матчу. Заміна себе оправдала. Забив португалець із шикарного пасу Андрія Ярмоленка, котрий точно спрямував круглого на голову Мігеля і той легко підправив його у ворота.

Таким чином, набравши у своїй групі 12 очок, динамівці виходять з неї на першому місці.