Попри хороший старт в матчі проти міланського "Інтренаціонале" дніпропетровський "Дніпро" не зумів здобути жодного очка в цьому виїздному матчі. Розпочалось все дуже навіть непогано для дніпрян.

Незважаючи на тиск господарів поля на початку першого тайму, команді з Дніпропетровська вдалося забити перший гол в цій зустрічі. Зробив це капітан "Дніпра" Руслан Ротань. Сталося це на 16 хвилині матчу. "Дніпру" відверто щастило в даній зустрічі. Вони могли подвоїти свою перевагу на 28 хвилині, коли головний арбітр матчу призначив пенальті у ворота "Інтера", однак, Євген Коноплянка не зумів його реалізувати. Одразу ж після цього "Інтер" зрівнує рахунок, гол забиває на 30 хвилині матчу Кузмановіч. З рахунком 1 - 1 команди пішли на перерву.

В другому таймі на самому початку Освальдо на 50 хвилині протистояння виводить італійську команду вперед. Перед цим голом арбітр показав червону картку гравцю італійської команди. Та навіть проти 10 гравців господарів дніпряни нічого зробити не змогли. Матч закінчився з рахунком 2 - 1 на користь "Інтера".