Невдачі дніпропетровського футбольного клубу "Дніпра" продовжуються. Цього разу вони зіграли внічию з донецьким "Металургом" та дозволили "Шахтарю" наздогнати себе в турнірній таблиці української прем'єр-ліги. Невдало дніпряни виступають, як у внутрішньому чемпіонаті, так і на євроарені. З чим це пов'язано, поки не відомо.

Розпочався матч з металургами невдало. Дніпряни зуміли пропустити вже на 11 хвилині матчу. Гол у їхні ворота забив Жуніор Мораєс. Рівно через п'ять хвилин Євген Коноплянка відновив рівновагу в матчі. Проте до кінця протистояння більше ніхто не забивав. З рахунком 1 - 1 закінчилась ця зустріч. У "Дніпра" 28 очок і клуб на двоїх із "Шахтарем" ділить 2 і 3 місце в таблиці, набравши одинакову кількість очок.

Нагадаємо, що у лідера чемпіонату київського "Динамо" 33 очки і вони вдало проводять матчі на внутрішній арені, збільшуючи свою переможну серію.